<<Home / Společenství / Česká křesťanská akademie

Česká křesťanská akademie, místní skupina Zábřeh

Předseda pobočky:
ThLic. Jana Nováková
e-mail: anezons(a)seznam.cz

Program na jarní semestr 2010:

Česká křesťanská akademie, místní skupina Zábřeh, vás zve na přednášku prof. Ctirada V. Pospíšila, Th.D., vyučujícího Cyrilometodějské teologické fakulty UP v Olomouci, Katolické teologické fakulty a Husitské teologické fakulty UK v Praze, na téma TEOLOGIE A SOUKROMÁ ZJEVENÍ. Přednáška se uskuteční v úterý 4. května v 19.00 v Katolickém domě, Sušilova 38, v Zábřeze. Pozvánka ke stažení (.pdf)

Česká křesťanská akademie, místní skupina Zábřeh, uspořádala povídání a projekci KŘESŤANSKÉ PAMÁTKY VÝCHODNÍ GRUZIE Michala Řoutila a spol., které se uskutečnily v pondělí 19. dubna v 18.00 v Katolickém domě v Zábřeze. Pozvánka ke stažení (.pdf)

Česká křesťanská akademie, místní skupina Zábřeh, ve spolupráci s Občanským sdružením Sv. Barbora uspořádala JARNÍ KONCERT ČKA, na kterém vystoupil Christof Schuppler, baryton, doprovázený Martinem Hrochem. Nejen do Biblické písně A. Dvořáka zazněly v sobotu 20. března v 16.00 hodin v kostele svaté Barbory v Zábřeze. Pozvánka ke stažení (.pdf)

Přednáška prof. Františka Kunetky, Th .D. , vedoucího Katedry liturgické teologie Cyrilometodějské teologické fakulty UP v Olomouci, který dříve působil jako kaplan i v Zábřeze, na téma KŘESŤANSKÁ INICIACE. PODNĚTY A PERSPEKTIVY, se uskutečnila v pondělí 15. března v 18.00 v Katolickém domě, Sušilova 38, Zábřeh. Pozvánka ke stažení (.pdf)

Přednáška doc. Th Dr. Gorazda J. Vopatrného, Th.D., vedoucího Ústavu východního křesťanství Husitské teologické fakulty UK v Praze, na téma KELTSKÉ KŘESŤANSTVÍ, se uskutečnila ve čtvrtek 25. února v 18.00 v Katolickém domě, Sušilova 38, Zábřeh. Pozvánka ke stažení (.pdf)

Přednášky v minulých semestrech - z činnosti České křesťanské akademie v Zábřeze.

O poslání a náplni České křesťanské akademie se více dozvíte na oficiálních stránkách ČKA www.krestanskaakademie.cz.